Domů  Registrace

TŘÍVRSTVÉ dřevěné podlahy | FAMOS PLUS...Dřevěné a průmyslové podlahy..

Nacházíte se zde: www.drevene-podlahy.cz » NAŠE PODLAHY » TŘÍVRSTVÉ dřevěné podlahy

TŘÍVRSTVÉ dřevěné podlahy

Masivní podlahy jsou tvořeny jednotlivými prkny, které se zhotovují z jednoho kusu dřeva, což zajišťuje přetrvávající autentičnost použité suroviny. Masivní podlahy prozáří celý domov nezaměnitelnou přírodní atmosférou, jsou příjemně hřejivé, praktické a také hospodárné.

Výhodou masivní podlahy je mnohonásobná možnost renovace, která velmi podstatně prodlouží životnost. Vyšší tloušťka umožňuje v průběhu let či desítek let opakované broušení a opětovné povrchové úpravy, díky čemuž můžete mít i po letech podlahu jako novou.

Podlahová prkna jsou vyráběna z nejlepších surovin. Výsledkem je masivní podlaha na celý život.

Povrchová úprava může být provedena lakem, olejem, voskem.Třívrstvé dřevěné podlahy jsou v posledních letech absolutní jedničkou u našich zákazníků.

     detail obrázku

Dvě spodní vrstvy tvoří konstrukci jednotlivých lamel, které zajišťují stabilitu. Vrchní vrstva je vyrobena z tvrdého dřeva a tvoří dekor dřevěné podlahy.
Třívrstvá konstrukce dřevěné podlahy je ideální pro podlahové topení. Je to tím, že třívrstvý sendvič je daleko stabilnější než celomasivní prkna. Proto zejména v zimním období nedochází při změnách teploty a vlhkosti k tvorbě spár.

Mnoho zákazníků dnes volí materiál s fází (tj. sraženou hranou po obvodu prken). Tím jsou jednotlivá prkna dřevěné podlahy od sebe opticky oddělena a každý jednotlivý kus dřeva vynikne v celé své kráse.
Pro luxusnější pocit a lepší tlumení kročejového efektu doporučujeme tato prkna celoplošně lepit.
Tyto třívrstvé podlahy je samozřejmě možno pouze "položit"a realizovat tak vlastně všeobecně známou plovoucí podlahu.


Povrchová úprava může být provedena lakem, olejem, voskem.


Nabízíme je v tl. 10-15mm od výrobců KÄHRS; ADMONTER, SOLIDFLOOR, HARO, CHAPEL, OLD CHAPEL, MAGNUM ...FAMOS - LOGO dřevěné podlahy

+420 602 712 834+420 602 712 834

famos.plus@seznam.czfamos.plus@seznam.cz


Famos - plus Zdeněk Zajíc

Kancelář a vzorkovna
Bohumínská 63
710 00 Ostrava 10

IČ: 10602674
DIČ: CZ6306250236


O NÁS


NAŠE PODLAHY


TERASY


DŘEVĚNÁ SCHODIŠTĚREFERENCE


FOTOGALERIE


KONTAKT