Domů  Registrace

LAMINÁTOVÉ PODLAHY | FAMOS PLUS...Dřevěné a průmyslové podlahy..

Nacházíte se zde: www.drevene-podlahy.cz » NAŠE PODLAHY » LAMINÁTOVÉ PODLAHY

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy patří mezi vyhledávané podlahové krytiny. Nabízí Vám širokou škálu dekorů, které výborně imitují jak dlažbu a kámen, tak i dřevenou podlahu.

Nejvhodnějším místem upotřebení této podlahy je obývací pokoj, chodba či další obytné místnosti. Nedoporučuje se je dávat do prostor, jako např. kuchyně, koupelny, kde hrozí kontakt s vodou, jelikož by následkem toho mohlo dojít k tzv. bobtnání tím pádem poničení podlahy.

  detail obrázku

Plovoucí podlahu lze položit na jakýkoliv povrch, který je suchý, rovný, tvrdý a pevný. Na rozdíl od ostatních podlahovin se plovoucí podlaha k podkladu nijak nelepí a ani jinak nepřipevňuje - vlastně plave, proto označení plovoucí. Tento druh podlahoviny se používá především v bytových prostorách. Pro své dobré vlastnosti je vhodná i do komerčních prostor, které jsou daleko více mechanicky zatížené.


Pěkný a moderní vzhled, velmi příznivá cena, vysoká odolnost proti mechanickému opotřebení, široký sortiment a snadná údržba i pokládka jsou hlavními důvody, proč zvolit právě laminátovou než dřevěnou plovoucí podlahu. Ve frekventovaných prostorách náročných na údržbu i mechanické zatížení jsou tyto plovoucí podlahy díky své odolnosti takřka ideálním řešením. Nabízíme širokou škálu lepených nebo skládaných plovoucích podlah jak pro domácí použití, tak i pro frekventované komerční provozy.


Nabízíme laminátové podlahy těchto předních výrobců - QUICK STEP, EGGER, BALTERIO, WINEO, WITEX ......FAMOS - LOGO dřevěné podlahy

+420 602 712 834+420 602 712 834

famos.plus@seznam.czfamos.plus@seznam.cz


Famos - plus Zdeněk Zajíc

Kancelář a vzorkovna
Bohumínská 63
710 00 Ostrava 10

IČ: 10602674
DIČ: CZ6306250236


O NÁS


NAŠE PODLAHY


TERASY


DŘEVĚNÁ SCHODIŠTĚREFERENCE


FOTOGALERIE


KONTAKT