FAMOS

www.drevene-podlahy.cz/

 


http://www.drevene-podlahy.cz/index.php?clanek=7
Novinky - VAŠE LOGA


Rychlé hledání    

RENOVACE

Renovace olejovaných podlah:
Lze doporučit si každé 2 - 3 roky podlahu přeleštit ošetřovacím olejem. Jedná se o stejný postup, jako když leštíte nábytek. Jednoduše nanesete na podlahu hadrem tenký film ošetřovacího oleje a necháte zaschnout cca 2 hodiny. Podlaha se ošetří a obživne.
Za 5 - 15 let se olejový povrch přeleštění PAD kotoučem (jedná se o leštící a brusné kotouče s různou tvrdostí dle opotřebení podlahy) a lze nanést další vrstvu oleje. Je to naprosto bezprašný postup, denní výkon je cca 100 m2 a už druhý den je podlaha použitelná.

Renovace lakovaných podlah:
Podlahu je nutné zbrousit až na dřevo, nanést znovu 1krát základní lak a minimálně 2krát vrchní. Tento postup trvá na 100 m2 cca 3 dny a je nutné počítat s vymalováním, protože při broušení se práší.

 

Fotografie

FAMOS - plus dřevěné a průmyslové podlahy Renovace 002 [....................] FAMOS - plus dřevěné a průmyslové podlahy Renovace 001 [....................] FAMOS - plus dřevěné a průmyslové podlahy Renovace 003 [....................] FAMOS - plus dřevěné a průmyslové podlahy Renovace 004 [....................]

FAMOS PLUS...Dřevěné a průmyslové podlahy..

HomepageNaše nabídkaKontaktujte nás